Oyunumuz+ oldukça tatlıdır. Çünkü içerisinde şekerler bulunduran bir oyundur. Yapmanız gereken üç adet şekeri yan yana getirip patlatabilmek ve böylelikle puan sahibi olabilmektir. Ne kadar çok yan yana getirip+ ne kadar çok patlatır iseniz+ puanınız da o kadar artacaktır. Android uyumlu olan bu oyun can sıkıntınıza iyi gelecektir. Oldukça basittir. Tabii etaplar ilerledikçe git gide daha da hızlanmanız+ atik davranmanız gerekecektir.
Android Crush Saga Oyunu+ dokunmatik telefonlar ve tabletler ile oynanacak ise parmakla dokunup sürükleyerek+ bilgisayarlardan oynanacak ise de Mouse yardımı ile sürükleyerek oynanmaktadır. Bu sürükleme işlemini yapar iken; şekerleri aşağı-yukarı doğru hareket ettirip üç tane yan yana getirmeye dikkat ediyoruz. Üç şeker yan yana geldiği anda birbirlerini götürecek ve puan kazanmamızı sağlayacaktır. Oyunda başarı sağladıkça+ oyun da oldukça zevkli bir hal alacaktır. Candy Crush Saga Oyunu+ ister çocuk olsun ister ise büyük her kesimden insanın severek oynadığı bir oyundur.


[DOWNLOAD]http://www.androidoyunindir.gen.tr/candy-crush-saga-indir/[/DOWNLOAD]

--------------------------------------------------------------------
Bir önceki konumuz olan «Flick Shoot Futbol indir» konumuzunda ilginizi çekeceğini düşünerek incelemenizi tavsiye ederiz.
Blogumu Ziyaret Edin : http://hakanyildirimblog.blogspot.com/
http://tarihcibilgin.blogspot.com.tr/