Goodgame Cafe Oyun Kuralları |

Oyun Kuralları 1. Kullanıcı hesabı Kullanıcı: Bir kullanıcı hesabı, kayıt sırasında verilen e-mail adresinin esas sahibine aittir. Diğer kişiler için, bu kullanıcı hesabının kullanımı yasaklanmıştır. Hesap devredilmesi: Bir kullanıcı hesabının gönüllü olarak başkasına satılması veya hediye edilmesi de yasaktır. Multiaccount: Her oyuncunun, sadece bir hesaba sahip olma hakkı vardır. Birden çok hesabın kullanımı, hangi sebeplerden dolayı olursa olsun, yasaktır.


Yeni Konu aç
 1. Durumu:
  Çevrimdışı

  Üyelik tarihi
  11.03.2013
  Mesajları
  7.845
  Konuları
  850
  Rep Puanı
  78051
  Aldığı Beğeni
  2
  Nerden
  İstanbul
  Takımı
  Beşiktaş
  İsim
  Hakan Kaan

  --------------------------------------------------------------------
  Oyun Kuralları


  1. Kullanıcı hesabı

  Kullanıcı: Bir kullanıcı hesabı, kayıt sırasında verilen e-mail adresinin esas sahibine aittir. Diğer kişiler için, bu kullanıcı hesabının kullanımı yasaklanmıştır.

  Hesap devredilmesi: Bir kullanıcı hesabının gönüllü olarak başkasına satılması veya hediye edilmesi de yasaktır.

  Multiaccount: Her oyuncunun, sadece bir hesaba sahip olma hakkı vardır. Birden çok hesabın kullanımı, hangi sebeplerden dolayı olursa olsun, yasaktır.
  Birden çok oyuncu aynı IP adresi üzerinden (mesela: okul, yurt, internet cafe, aile) oynadığı takdirde, şüphe halinde, oyunucu, bu kullanıcı hesapları ile, birden çok kişinin oynadığını önceden birdirmek zorundadır. ( support.goodgamestudios.com )

  Accountsitting:Bir hesabın aktif olmaması, hiçbir şekilde bir dezavantaja neden olmayacaktır. Bu sebepten ve ayrıca, birden çok hesap kullanmama kuralına karşı geldiğinden dolayı, hesabın devredilmesi de yasaktır.

  2. İçerik

  Yasal ve etik olmayan davranışlar:
  Yasalve/veya etik olmayan davranışlar yasaktır. Budemektir ki +++++grafi, ayırımcılık, her türlü politik ve dini aşırılık ve şiddet yanlısı davranışlar kesinlikle yasaktır.

  Sorumsuz davranışlara teşvik etmek:
  Sorumsuz,tehlikeli, yasal olmayan veya etik açıdan düşündürücüdavranışların teşvik edilmesi ve reklamı yapılması yasaktır.Buna göre, intihar, yasal olan ya da olmayan uyuşturucumaddelerinin kullanımı, kürtaj, tehlikeli aksiyonlar, vs. gibi davranışların teşvik edilmesi yasaktır. Bu kurallar yasal kaynaklara dayalıdır ve burada, hiçbir şekilde keyfe bağlı olarak yazılmamıştır.

  İnternet Görgü Kuralları:
  Birmetin yazdığınızda, diğerlerine karşı olan tutumunuzu gözönünde tutunuz ve her zaman seviyeli olunuz. Şayet birisi,seviyeyi düşürecek şekilde hareket etse dahi, siz seviyenizi yine de koruyun. Oyunbozanlığı bildirmenin bir çok yöntemi vardır. Bu sebeplerden dolayı, Empirenin bu tip dramatik olaylara sahne olmasına hiç gerek yoktur.

  Veri Güvenliği:
  Diğerkullanıcıları tanıyor olsanız dahi, başka kişilerinisimlerini, kullanıcı adlarını, resimlerini, kişiselmesajlarını, e-mail adreslerini, ikametgahlarını veya başka
  türlü özel bilgilerini kimseye vermeyiniz. Ayrıca, Empire ekibi tarafından hiç kimse profilinizde istenilen bilgiler dışında, özel bilgiler (mesela: şifre) vermenizi istemiyoruz. Bu kurallar veri güvenliği ve sizin kendi güvenliğiniz için öngörülmüştür.

  3. Bug kullanımı

  Bugs (Hatalar):
  Programlamasırasında yapılan hataların, size avantaj getirecek şekildekötüye kullanmanız kesinlikle yasaktır. Bir bug bulunduğu takdirde bu bug'ın bildirilmesi gerekir.

  Hacks/Scripts:
  Oyunun işlevine, gelişimine müdahale eden veya edebilecek olanmekanizmaların kullanılması yasaktır. Özellikle, veri bankasınıtarayabilen veya oyun mekanizmalarını başlatan otomatik veya yarı otomatik Scriptlerin kullanımı yasaklanmıştır.

  Bu kurala uymayan herhangi bir davranış derhal oyundan menedilmeye sebebiyet verecektir. Sunucuda bulunan verileri manipule etmeye çalışmak da aynı şekilde yasaklanmıştır. Bu tip davranışlara karşı dava açma hakkımız vardır.

  4. Sonuçlar

  Bu kurallara karşı gelen her tip davranış, kullanıcı hesabının menedilmesi ile cezalandırılacaktır.


  Saygılarımla...

  --------------------------------------------------------------------
  Kimseyi Artık Tanıyamıyorum, Buraları Özümseyemiyorum..


  Skype : Hakankaandincer
  Alıntı 30-11-13
 2. Durumu
  Çevrimiçi

  Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyen+ cevizin hepsini kabuk zanneder.

  Üyelik tarihi
  30.12.2012
  Mesajları
  13.961
  Konuları
  2097
  Rep Puanı
  26248
  Aldığı Beğeni
  54
  Nerden
  İstanbul
  Takımı
  Galatasaray
  İsim
  Konu kurallarla ilgili olduğundan onaylanıp sabitlenmiştir.

  Alıntı 01-12-13
 3. Durumu:
  Çevrimdışı

  Dünyayı haksızlık yönetiyor, adalet yalnız sahnede var.

  Üyelik tarihi
  27.02.2013
  Mesajları
  39.605
  Konuları
  3340
  Rep Puanı
  68629
  Aldığı Beğeni
  4
  İsim
  Onaylandı.

  Alıntı 01-12-13
 4. Durumu:
  Çevrimdışı

  Üyelik tarihi
  27.01.2013
  Mesajları
  15.523
  Konuları
  1747
  Rep Puanı
  2147483647
  Aldığı Beğeni
  202
  Nerden
  Balıkesir
  Takımı
  Fenerbahçe
  Meslek
  YOK
  İsim
  İsmail Can
  Onaylandı.
  Alıntı 01-12-13
 5. Durumu:
  Çevrimdışı

  Üyelik tarihi
  10.12.2012
  Mesajları
  17.063
  Konuları
  3041
  Rep Puanı
  41428
  Aldığı Beğeni
  16
  Nerden
  Fexe
  Takımı
  Fenerbahçe
  İsim
  #GrandFexe
  Teşekkürler
  Alıntı 01-12-13
vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd © 2015 /