Merhaba Arkadaşlar;
Bugün Transformice'de Totem'in Nasıl Yapıldığını Bilmeyen Arkadaşlar İçin Küçük Bir Totem Rehberi Hazırladım.Aştını Çizerek Söylüyorum=Alıntı Değildir.Alıntı Diyecek Arkadaş Olursa Nefesini Boşa Harcamasın Mesaj Kasmasın.Diyerek Konuma Başlıyorum.


Totem Kaç Fare Kurtarınca Gelir :

Arkadaşlar totem kurmak için ilk önce 1000 fare kurtarmak gerekir.
Kaç fare kurtardığınıza profilinizden bakabilirsiniz.

Zor Mod (Hard Mode)
Şamanlar daima objelerine bağlı değildir.Çeşitli yetenekleri yalnız bunlar değildir.Yeterince tecrübelenen bir fare eğer oyunda 1000 fareden fazla fareyi deliğe güvenle sokmayı başardıysa zor modda oynama hakkı kazanır.

Peki zor modun artıları nelerdir?
Kişinin kendine özgü totemini hazırlayabilmesi kuşkusuz en önemli ayrıcalığıdır.Bir totemden kısaca bahsetmek gerekirseşamanın özel bir ortamda önceden oluşturduğu ve çoğu mapte sorunları kısa sürede çözebilecek mekanizmalardır.Tabi ki troller için de iki kat eğlence manasına gelebilir.Troll totemleri canınızı yakabilir.
Bunun haricinde şamanınıza istediğiniz bir renk verebilirsiniz.Açık mavi olarak görmeye alıştığınız özel şaman kıyafetlerini sarıyayeşile veya egzotik renklere çevirebilirsiniz.
Peki zor modun eksileri yok mu?
Ne yazık ki var.Zor mod oynayan bir fare ruhgüçlendirilmiş ruh ve kırmızı sabitleyiciyi kullanamaz.Bu durum toteminin işe yaramadığı durumlarda seni biraz sıkabilir.Tabi ki daha önce de bahsettiğim gibi ruh yerine çeşitli mekanizmalar kırmızı sabitleyici yerine de örs bir alternatiftir.

1000 Fare kurtardıktan sonra Yüz ifadelerinin yanında mavi bir tüy oluşacak. (Ancak oyuna çıkıp tekrar girince gelecek mavi tüy.)

Eğer Mavi Tüye Tıklar Şamanı Zor Modda Kullan Kutucuğunu Tik atarsanız.O Tüy Sarı Olur.
Daha sonra ona basacağız ve orada karşımıza bir şey çıkacak orada totemi düzenle diye bir şık var ona basacağız ve totem yapma yerine gelip totemimizi yapıyoruz ve kaydet butonuna basıyoruz. Totemimiz olmuştur arkadaşlar.Küçük Rehberimiz Burada Bitmiştir.Umarım İstediğimi Öğretebilmişimdir...İyi Forumlar...