İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Frmexe.com Adresimizde 5651 Sayılı Kanunun 8. Maddesine ve T.C.K`ın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Frmexe.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler [email protected] adresi ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (Üç) Gün içerisinde Frmexe yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapacaktır.

Kullanıcı Tag Listesi

Wolfteam Eşya Tanıtımları Sabit Lütfen

Merhaba arkadaşlar.Oyunda nakit çeken ve ne yapacağını bilmeyen birsürü kişi var.Bende bunun için şu an olan eşyaların özelliklerini kendimce yazdım.Yazcağım eşyaların hepsini kullandım.Bu arada yöneticiler sabit yaparsanız sevinirim =).Resimler görünmüyorsa F5 1)Karakter ve Ekipmanları http://img810.imageshack.us/img810/1108/karakteru.jpg kipmanlı karakter artık çok gerekli bir üründür.Oyunda baya fazla karakter var ve bunlarla baş edebilmeniz için ekipmanlı karakter şart.Nakit


Yeni Konu aç
 1. Durumu:
  Çevrimdışı

  Üye

  Üyelik tarihi
  02.12.2011
  Mesajları
  512
  Konuları
  234
  Rep Puanı
  10
  Aldığı Beğeni
  0
  Nerden
  Lazım Deil
  Takımı
  Bjk
  Meslek
  Hacker
  İsim
  HackerBeta
  Merhaba arkadaşlar.Oyunda nakit çeken ve ne yapacağını bilmeyen birsürü kişi var.Bende bunun için şu an olan eşyaların özelliklerini kendimce yazdım.Yazcağım eşyaların hepsini kullandım.Bu arada yöneticiler sabit yaparsanız sevinirim =).Resimler görünmüyorsa F5

  1)Karakter ve Ekipmanları


  kipmanlı karakter artık çok gerekli bir üründür.Oyunda baya fazla karakter var ve bunlarla baş edebilmeniz için ekipmanlı karakter şart.Nakit çektiyseniz karakter öncelikli olmalı kalırsa silah alırsınız.C-95 antikalı ekipmanlı karakter, elwrcili normal karakterden çok daha iyidir.Ama ekipmansız karakter almanız paranızın boşuna gitmesine neden olur.Eğer 12.000 nakitiniz varsa karakter değil silah alın.Ekipman alcaksanız en pahalı yelek, dirseklik, şapka, maske yeterli.Böyle bir karakter, kurttan yaklaşık 8-9 yer.(Asaletle)

  Not:Asla pedroyu normal dizmeyin
  Not2:Kırmızıdan geremi song maviden ise angelo en iyi normal dizilebilen
  karakterlerdir.

  1.1)Karakter Setleri
  Karakter setleri normal karakter ekipmanlarının gelişmiş halinin toplanmasıdır.Pahallı ama çok dayanıklıdır özellikle özel set.Eğer paranız varsa kesinlikle tavsiyem.
  1.1.1)Özel Set
  Örnek Resimler  Notirseklik dizlik ve ayakkabıyı ben aldım.
  Şu an en iyi ekipman setidir.Özellikleri zaten görüyorsunuz.Pahallı ama fiyatına değer.Toplam 250 can olur.İçinde eksik 3 adet ekipman vardır.Onlarıda alırsanız çok sağlam olursunuz.Normal kurttan yaklaşık 15-16 yer(asaletle).

  Not:Kırmızıdan en iyi Lin Meiling maviden ise Angela Mao etkisini gösterir.

  1.1.2)Wolf look Setleri


  Özel set kadar iyi değildir.Canı 215 olur ve yeleği %17.5tir.Kafa koruma %25tir.Fazla sağlam değil.Kurttan 9-10 yer.Kurt avında lusiandan 199 canı kalır(asaletle).

  Not:Bu seti alcaksanız kırmızı takım alın.

  Not2:Özel setle birleştiğinde karakteriniz asla yatmaz.

  1.1.3)Yılbaşı setleri


  Normal ekipmandan farksızdır görünüşleri yanltmasın.Fazla sağlam olmaz.Kurttan 6-7 yer.

  2)Nakitli silahlar(dükkandaki)

  2.1.1)Hke 417 SL


  Harika bir sialhtır.Sniper modunda tam kd yükseltmeilk.Tek kötü yanı biraz seker.Sniper modundaykende fazla havaya kalkar.Çok güzel bir silah bence alınabilir.

  2.1.2)Elwrci Antika  Zaten elwrci serisi hakkında yoruma fazla gerek yok herkes bilir bu silahı.Kurt avı için idealdir kurt avında başka silah kullanılmaz.Kurtlarda harika.İnsanlarda fazla seker ama kontrol edebilirseniz gerçekten harika bir sialhtır.Taramalı olarak 1 numaralı tavsiyem.

  2.1.3)Etsr-1 Mc  Bu silahta bilinen bir silahtır zaten kampanydan.İnanılmaz hatta abartılı bir gücü var.Kafadan gardiyana 2 lusiana 3 atar.Sniper modundayken biraz seker.Kullanacaksanız kurtta kullanın çünkü insanda fazla başarılı olmaz sektiğinden.Ama dediğim gibi gücü abartılıdır.Tavsiye ediyorum bu silahı.

  2.1.4)Hkeı Silver
  Bu silahın goldunu almıştım bunuda bir kaç kere yerden aldım.Çok hızlı tarar.Ama inanılmaz seker ve güçlü değildir.Fakat benim hoşuma gitti.Özellikle kurtta daha iyi.İnsanda fazla sektiği için fazla iyi değil.Bu silahı sekmeyi kontrol edemeyenelr için tavsiye etmem.Bunun yerine elwrci daha iyi.

  2.1.5)Msd-90 GL  Etsrden sonra fazla iyi gibi değil.Etsrden daha kuvvetsizdir ama daha az seker.Ölüm oyununda harikadır.Eğer insana ağırlık veriyorsanız bunu kurta ağırlık veriyorsanız elwrci veya etsr alın.

  2.1.6)Em-4 SPW  Fazla tavsiye etmem bu silahı.Güçsüzdür, seker.Gücü çok düşüktür.Özellikle güçlü kurt için bile şarjör boşaltabilirsiniz.

  2.1.7)Zaitsev CF  Zaitsevden daha güçsüz ama daha hafiftir.Kafadan tek gövdeden iki alır.Zaitsev daha iyidir.Eğer sniperda seri ve kafa atıyor iseniz tavsiye ederim.

  3)GÜÇ

  Dövmeler:  Dövme seti alacaksanız bunu tavsiye ederim.%31 savunma verir.Kurtunuz baya iyi olur.Karakterimi diziyim bunumu diziyim derseniz eğer normal ekipmansa kurt, özel setse karakteri dizin.Eğer paranız yeterse tek özel set yerine normal ekipman+kurt dizin.

  4)Özel

  4.1.1)Güçlendiriciler  Güçlendirici gerçekten lazımdır.Karakterle birlikte dizerseniz birde dövme alırsanız ölüm oyununda gerçekten çok iyi olursunuz.Ama yaklaşık 150 tlye patlar : ).Gardiyan alırsanız kurt savaşında kullanırsınız.Diğerlerini alırsanız ise kp dükkanından kurtları alıp ölüm oyununda vs. kullanmanızı tavsiye ederim.

  4.1.2)Güçlü kullanıcı ve güç yöneticisi  Güçlü kullanıcı eğer kdniz ve rütbeniz düşükse alabilirsiniz çünkü 100 ölümünüz sayılmaz.Ama tabi nakitiniz kalırsa alın çünkü önceliği silah, karakter vb. şeylere verin.Onun dışında kullanışlıdır.Oyunda sizi rahatlatır.
  Güç yöneticisi ise seri kascaksanız alın.Oyunda zevk almak istiyorsanız almayın kesinlikle.Ama bununla birlikte çok seri kasılır.

  4.1.3)Kutular


  Yılbaşı kutusu:
  Alabileceğiniz en iyi kutudur.en kötü ihtimalle mor pençe çıkar diğer hepsi nakitlidir.Alıpta pişman olanı görmedim.1 günlük değil genelde 7 ve 30 günlük çıkar.Bir çok nakitli eşya vardır.

  Dövme&karakter kutusu:
  Dövme kutusu bir çok dövmeyi bulundurur ama çoğunlukla 1 gündür.Buna karşın pahallıdır.Karakter kutusuda aynı şekilde.Bunları bir çok şanslı kutu açtıktan sonra 1er adet alırsanız 30 günlük çıkma ihtimali artar.Bu şekilde yapın o yüzden.

  Umarım beğenmişsinizdir.Yeni yama geldikçe güncelelyeceğim.
  Düzenleme(06.02.2012)
  SZ-550 AT:

  Oyunun en iyi silahlarından birine ne yorum yapılabilirki?Gerçekten sekmesi ve tepmesi en düşük silahtır, özellikle dürbünsüzken sektirebiliyorsanız oyunu derhal bırakın bence.İnsanda bence en iyi sialh, ama kurtta özelliklede kurtavında elwrci, z36-c gibi silahlar ondan daha iyi performans gösterir.Eğer ölüm oyunu ve insan ağırlıklı oynuyorsanız sizin için ideal silahtır.
  Fanas MC

  Kp dükkanındaki en iyi 9000 kplik silahtır bence.Aynı zamanda fanas serisinin pixel versiyonundan sonra en iyisidir.Sekmesi çok düşüktür ve gücü azdır.Ama seri bir silahtır.İnsanda çok iyi kurtta ortalama performans gösterir.Ama afa oranı çok yüksektir.9000 kpniz varsa tavsiyem bu silahtır.
  Z-36 C SL
  Oyunun şu an için en iyi taramalı sialhıdır bence.Hele sesi harikadır.Kafa oranı inanılmaz yüksektir.Çok iyi bir silahtır.Şu an satışta değil ama silah kutusundan çıkarabilirsiniz.Benim çok beğendiğim bir silah ama ne yazıkki bitti şu andada fazla kişide yok.Fakat sırf bu silah için bile silah kutusu açanlar var.
  Xem-8 Ops MC:
  Gold versiyonundan daha yavaş tarar ama daha güçlüdür.Kurtta daha güçsüzdür insana göre.Ortalama bir silahtır ama Gold versiyonu kat kat daha iyidir.
  Auz A3 MC:
  Kp dükkanında satılır ve çok tavisye etmem bu silahı.Çok seker, ayrıca güçsüzdürde.Ama uyku modu için güzel bir silahtır.Kafa oranı yüksektir.
  Bilgi notu:
  "Karakterimi nasıl dizebilirim?"
  Karakter dizmek set almayıpta dükkandan eşyaları dizmektir.Dükkandaki eşyalar set kadar iyi değildir ve orta seviyededir.Ama iyi oynuyorsanız dizilmiş karakterle çok iyi işler çıkarabilirsiniz.Altınla dizilenler ise o kadar güçlü değildir.Ama tek yemezler.
  Modlara göre karakter dizimi:
  S2:İnsan
  Tavisye edilen karakter:Adriana Tenorio
  Dizilmesi gereken ekipmanlarirseklik, dizlik, şapka, yelek, maske.
  Kaç vuruşta ölür:Normal Kurttan yaklaşık 9-10.
  Kurt ise sadece mavi karakter dövme pençe ve olursa güçlendirici yeterdir.Karakter olarak Yiğit Demiri öneririm.
  Ölüm Oyunu Normal-Classic
  Normal:
  Mavi ise Angelo, kırmızı ise lin meiling.
  Yelek,dirseklik,MİĞFER,maske
  Classic
  Maviyse angelo, kırmızı ise adriana.
  Yelek,bot,miğfer,maske.

  Yeni eklenen pixel silahlar ve dövmeler vs.

  Z-36 C PX:
  Yukarıda slsini anlattım silahın.Pixelle silver arasında fazla fark yok ikiside en iyi silahtır bence.Pixel özellikle deseni harikadır çok güzel görüntüsü vardır.Kafadan tek atar ve her zamanda kafaya gitmektedir.20 vuruşunuzda 19u kafa olur eğer biraz iyiyseniz.Şu an pixel olan sialhların içinde 1 numaralı tavsiyemdir.
  Elwrci PX:

  Bu sialhta eskiden satılan bir silahtır, elwrci türelrinde silver ve golddan sonra bence en iyisidir.Ayrıca görünümüde oldukça iyidir ve kurtta harikadır.İnsanda sekmesi azaltılmıştır ve insandada rahat kullanabilirsiniz.Z-36 c pxmi bumu derseniz, çok az bir farkla z-36 c px.
  Robinson Pixel:

  Bu silahın normali biliyorsunuzki büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı.Ama sonra kutudan silver ve gold versiyonu çıkmaya başladı ve oldukça güzeldi o versiyonlar.Robinson pixelde bence çok iyi bir silah.Çok fazla sallanır ama sekmesi buna rağmen azdır.İnsanda bana göre elwrciden 2 kat iyi performans gösterir.Kurtta elwrci kadar başarılı değildir.İsabet oranı elwrciden daha iyidir.Uyku modu için ideal bir sialh bence.Alınabilir.Ama hala 1 numaralı önerim z -36 c tabi : ).
  Hkeı-mp 7 a1 Pixel:
  Aslında bütün versiyonlarını anlatmama gerek yok, çünkü nerdeyse hepsi aynı.Bu sialhıda fazla tavsiye etmem en azından diğerlerinin yanında.
  Em-4 c px:
  Bu silahı eski bir kampanyadan kullanmıştım, 7 günlük ama tam bir hayal kırıklığıydı zaten bir kaç oyun envanterimde tuttum diğer 6 gün hiç kullanmadım.Silah klasik em-4c serisi.Gücü diğer silahlara göre çok düşük.Bu silahı bu kadar silah varken almanız biraz abesliğe kaçar artık : ).

  Bu arada bu yama dövme seti dizmemize izi nvermiyor kötü dövmeler var.Şu an için dövme dizememenizi öneririm.
  Yeni kurt yeteneği:
  Yarın çekceğim nakitle tahminen fiyatına ulaşcağım ve alacağım eşyadır.(Her ne kadar şu an nakit çekmek çok saçma olsada 1000 kp kaldı, onun için çekeceğim)Yarın bizzat videosunu çekceğim ve anlatıcam.Güzel birşeye benziyor diğer serverlarda defalarca gördüm, gardiyanda cidden abartıya kaçmış.Kurtların sürünme hareketi normalde olması gerekirken saçma bir şekilde eşyayla oluyor : ).Özellikle gardiyanın taklası çok güçlü, 2 taklayla özel set pedroyu yenmişti.


  Mümkünse Teşekkür Ediniz Konuda Emek Var Sabite Geçerse Sevinirim Daha Önce Verildiysede Bukadar Özenen Olmamıştır
  Alıntı 26-02-12
 2. Durumu:
  Çevrimdışı
  RNX

  Üye

  Üyelik tarihi
  23.02.2012
  Mesajları
  109
  Konuları
  9
  Rep Puanı
  10
  Aldığı Beğeni
  0
  Nerden
  Balıkesir
  Takımı
  Beşiktaş
  Meslek
  Coder
  İsim
  Buğra İşgüzar
  Ben paylastim ve daha ozenliydi
  Alıntı 26-02-12
 3. Durumu:
  Çevrimdışı

  Üye

  Üyelik tarihi
  02.12.2011
  Mesajları
  512
  Konuları
  234
  Rep Puanı
  10
  Aldığı Beğeni
  0
  Nerden
  Lazım Deil
  Takımı
  Bjk
  Meslek
  Hacker
  İsim
  HackerBeta
  Konun Linkini Atarmısn Madem Paylaştın ?
  Alıntı 26-02-12
 4. Durumu:
  Çevrimdışı

  Üyelik tarihi
  16.02.2012
  Mesajları
  453
  Konuları
  23
  Rep Puanı
  10
  Aldığı Beğeni
  0
  Nerden
  çoʞɯn ןɐzıɯ :)
  Takımı
  şα†κιşεβ επüwüןö
  Meslek
  öğƦεπcιlικ:)
  İsim
  O BuRDa ALpeR
  Ha Anladimm Sen Konu Kasionki Moderatör Olan Vay Vay
  Alıntı 26-02-12
 5. Durumu:
  Çevrimdışı

  Üye

  Üyelik tarihi
  05.04.2011
  Mesajları
  1.632
  Konuları
  745
  Rep Puanı
  10
  Aldığı Beğeni
  1
  Nerden
  BuRSa
  Takımı
  BuRSaSPoR
  Meslek
  bilişim mühendisi
  İsim
  Alper
  bilmiyordum
  Alıntı 26-02-12

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 04-04-13, 21:51
 2. Wolfteam Rütbeler (Lütfen Sabit)
  By 66wolf66 in forum Wolfteam Oyun Rehberi
  Cevaplar: 5
  Son Mesaj: 13-08-12, 13:16
 3. sabit lütfen wolfteam rutbeler
  By musfat54 in forum Wolfteam
  Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 12-06-12, 22:57

Bu Konudaki Etiketler

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd © 2016
Steam Cüzdan Kodu